Friday, Oct. 6th
Doors Open at 4pm
Saturday, Oct. 7th
Doors Open at 11am
Sunday, Oct. 8th
Doors Open at 11am
Stages | Main | Market | Riverfront | Club Backstage | Arch |
---|---|---|---|---|---|
4 pm | |||||
5 pm | |||||
6 pm | |||||
7 pm | |||||
8 pm | |||||
9 pm | |||||
10 pm | |||||
11 pm |
-
Lost Bayou Ramblers
Trampled By Turtles
Lukas Nelson + POTR
Trombone Shorty & Orleans Avenue
MJ & The Redeemers
Bonerama
Johnny Sketch & The Dirty Notes
The Original Lakeside
The Yat Pack
Creole String Beans
Rockin Dopsie Jr. & The Zydeco Twisters
Herman’s Hermits Starring Peter Noone
Naydja Cojoe & The Lagniappe Section With Tris Lear
Little Freddie King
Ka-Nection Band
Bra’s Brass Band
Shake ‘Em Up Jazz Band
Stages | Main | Market | Riverfront | Club Backstage | Arch |
---|---|---|---|---|---|
11 am | |||||
12 pm | |||||
1 pm | |||||
2 pm | |||||
3 pm | |||||
4 pm | |||||
5 pm | |||||
6 pm | |||||
7 pm | |||||
8 pm | |||||
9 pm | |||||
10 pm | |||||
11 pm |
-
Karen Waldrup
ZZ Ward
JJ Grey & Mofro
Lee Brice
Lynyrd Skynyrd
Zita
Them Ol’ Ghosts
New Orleans Mystics
J & The Causeways
LVVRS
Cowboy Mouth
Living Colour
Louisiana Kids
Delfeayo Marsalis & The Uptown Jazz Orchestra
La Tran-K Band
Water Seed
Dumpstaphunk
Los Lobos
Justin McCoy & Destin Thibodeaux
Big Al & The Heavyweights
Da Rockits
Young Audiences Charter School
Storyville Stompers
Stages | Main | Market | Riverfront | Club Backstage | Arch |
---|---|---|---|---|---|
11 am | |||||
12 pm | |||||
1 pm | |||||
2 pm | |||||
3 pm | |||||
4 pm | |||||
5 pm | |||||
6 pm | |||||
7 pm |
-
Dwayne Dopsie & The Zydeco Hellraisers
Irma Thomas & the Professionals
Blues Traveler
The Temptations
Kool & the Gang
Andy Hymel School of Music
Treces del Sur
Mike Dillon & Punkadelick
Rockshow Nola: A Tribute to Journey
The Iceman Special
Aaron Foret
Chase Tyler Band
Amanda Shaw & The Cute Guys
Chapel Hart
Ashley McBryde
Zion Harmonizers
Rachel Fleetwood & Perfect Love
Kermit Ruffins & The Barbecue Swingers
New Orleans Nightcrawlers
Treme Brass Band